Letní sezóna

JEŽKOVO HŘIŠTĚ


V letní sezóně 2018 jsme pro vás otevřeli Ježkovo hřiště v centru Karlova pod Pradědem. Děti zde mají možnost neomezeně využívat různé atrakce a to vše za jedno vstupné. 

Těšit se zde můžete například na lukostřelbu, jízdu na šlapacích kárách nebo aquazorbing. Máme toho mnohem víc, tak neváhejte a přijeďte vyzkoušet vše! Těšíme se na vás!

Hřiště je otevřené 4 měsíce v roce. V červnu a září o víkendech (soboty, neděle), v období letních prázdnin každý den, pokud nám to počasí dovolí.  Aktualizované info o provozu hřiště je dostupné zde . Informace o vstupném naleznete zde.

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Organizujeme školy v přírodě, které mohou být ve dvou variantách a to s animačním programem nebo bez. V ceně je vždy zahrnuta doprava, ubytování a plná penze. Varianta s programem navíc zahrnuje 5 hodin animačního programu (2,5 h dopoledne a  2,5 h odpoledne). Délku programu je možné po domluvě individuálně upravit. V ceně programu je, v případě zájmu, zahrnut i jeden polodenní vstup do dětského  Ježkova hřiště, kde mohou účastníci využívat neomezeně všechny atrakce.